Dodane: 03-07-2024 11:22

wać się na platformie e-learningowej, gdzie będą dostępne materiały szkoleniowe.

Rejestracja na Kurs BHP Online

Aby zarejestrować się na Kurs BHP Online, należy uzupełnić formularz ze swoimi danymi osobowymi oraz wybrać odpowiednią formę płatności za szkolenie. Po zakończeniu rejest

- Jak korzystać z Kursu BHP Online – wszytko co musisz wiedzieć - Edukacja, kursy, szkolenia Kurs BHP Online

Jak korzystać z Kursu BHP Online?

Kurs BHP Online jest to program edukacyjny, który ma na celu przygotowanie pracowników do bezpiecznej pracy na stanowisku. Aby skorzystać z Kursu BHP Online, należy najpierw zarejestroracji otrzymasz do swojej skrzynki mailowej login i hasło do platformy e-learningowej, dzięki którym będziesz mógł mieć dostęp do kursu.

Korzystanie z materiałów szkoleniowych

Po zalogowaniu się na platformę e-learningową z Kursu BHP Online, będziesz miał dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych. Możesz uczyć się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, dzięki czemu nie musisz rezygnować z codziennych obowiązków, aby ukończyć szkolenie. Po przejściu wszystkich modułów edukacyjnych, otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.